Jak surfing wpływa na nasz umysł i ciało?

Jak surfing wpływa na nasze ciało i umysł? 

Surfing to nie tylko wyjątkowa przygoda i spora dawka adrenaliny. Jak się bowiem okazuje, ten rodzaj aktywności wpływa również w znacznym stopniu na nasze ciało i umysł, poprawiając kondycję, i zmieniając sposób patrzenia na świat. Jeśli marzy Ci się złapanie pierwszej fali, ale wątpliwości nadal nie pozwalają Ci zrobić pierwszego kroku, koniecznie dowiedz się, jak surfing zmieni Twoje życie. Ostrzegamy – po przeczytaniu tego artykułu, z pewnością zapragniesz spróbować swoich sił w tym niesamowitym sporcie wodnym!

Dowiedz się więcej

Czy warto oglądać galę Oscarów?

Film jest niesamowitym sposobem dostarczania sobie rozrywki. Siedząc na kanapie, we własnym salonie, możemy przeżywać przygody razem z jego bohaterami. Doświadczać rzeczy nierealnych, zwiedzać i poznawać świat, śmiać się i płakać, przeżywać całą gamę innych emocji. Wszystko to relaksując się przed ekranem kinowym lub laptopa.

Dowiedz się więcej

Hotel czy pensjonat? Gdzie odpocząć od miasta?

Pensjonat czy hotel?

W dobie ciągle pędzącego życia i ludzi starających się zarabiać coraz więcej tak, by starczyło na wszystkie wydatki i zachcianki, czasem warto jest przegapić najważniejsze chwile, dla których niewątpliwie warto się zatrzymać. Żyjemy w świecie, który na swój sposób zmusza nas do ciągłego biegu, nie tylko za pieniądzem, ale za wszystkimi obowiązkami. Dni zdają się „przelatywać nam przez palce”, a my z kolei – zdajemy się tego nie zauważać. Doba wydaje się być za krótka, pieniędzy za mało, a czasu… czasu nie mamy w ogóle.

Dowiedz się więcej

Jak kręcić filmy?

Na czym polega kręcenie filmu?

Oglądanie filmów i seriali to czynność, której w wolnym czasie oddaje się mnóstwo ludzi. Można to robić w domu – rozsiąść się wygodnie na kanapie przed telewizorem i oglądać to, co akurat leci na jakimś kanale. Z kanałów filmowych warto polecić choćby Canal+, HBO, Ale Kino czy Cinemax. Możemy włączyć sobie coś na DVD lub Blue-ray, a jeżeli nie przepadamy za gromadzeniem niepotrzebnych dysków fizycznych, które tylko zagracają nam przestrzeń w mieszkaniu, to możemy również skorzystać z jakiejś internetowej platformy filmowej, jak Netflix czy HBO GO, jeśli mamy oczywiście wykupioną odpowiednią subskrypcję. Albo, co chyba najbardziej oczywiste, możemy po prostu pójść do kina na jakiś nowy film, który chcemy zobaczyć.

Dowiedz się więcej

Co jeść by dobrze spać

Dieta na zdrowy sen – tarczyca bajkalska

Na pewno każdy z nas chciałby móc powiedzieć, że jego sen jest zdrowy i spokojny. Niestety, rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Coraz więcej osób ma problem z zasypianiem i bezsennością. A tutaj przyczyną może być nieprawidłowa dieta. Jak więc powinna ona wyglądać, aby umożliwić nam zdrowy, spokojny sen?

Dowiedz się więcej