Zdrowa przekąska – migdały kalifornijskie

Nawet jeśli zwykle staramy się jeść zdrowe i dobrze zbilansowane posiłki, z pewnością zdarzy nam się czasem w pewien sposób oszukać swój głód. Sięgamy wtedy najczęściej po słodycze, chipsy lub inne przekąski. Zamiast tego wybierzmy jednak zdrowe przysmaki, jakimi są migdały kalifornijskie. Mają one naprawdę wspaniałe właściwości, z których warto korzystać.

migdały kalifornijskie

Zdrowy tłuszcz zawarty w migdałach kalifornijskich

Wszystkie orzechy zawierają oczywiście spore ilości tłuszczu. To dlatego często z nich rezygnujemy, jeśli właśnie zaczynamy stosować jakąś dietę. A przecież każdy z nas potrzebuje tłuszczu do prawidłowego funkcjonowania. A taki zdrowy tłuszcz zawierają właśnie migdały kalifornijskie. Ich mała paczka zmieści nam się dosłownie wszędzie. Spokojnie możemy więc je zabierać ze sobą do pracy, szkoły lub na zakupy. Jeśli najdzie nas silny głód, po prostu sięgnijmy po swoje orzechy. Dzięki temu na pewno ograniczymy spożycie słodyczy i innych, niezdrowych przekąsek.

Koniec głodówek –  piękna figura dzięki migdałom kalifornijskim

Z pewnością każdy z nas ma czasem ochotę na małą przekąskę. Sięgnijmy wtedy po prostu po migdały. Mają one wspaniałe właściwości zdrowotne i idealnie sprawdzą się nawet u osób, które stale dbają o swoją linię. Dzięki takim orzechom szybko zaspokoimy nawet bardzo silny, uciążliwy głód.

Ceny migdałów kalifornijskich – allegro.pl/migdaly-kalifornijskie

Dodaj komentarz